Pomoc dla Ukrainy

Pomoc dla Ukrainy w Ogólniaku – jak zwykle stanęliście na wysokości zadania. Wczoraj wyjechał na Ukrainę pierwszy transport, artykuły zostały zebrane w ekspresowym tempie. Tegoroczni maturzyści zajęli się sortowaniem, pakowaniem i opisywaniem kartonów. Bardzo dziękujemy wszystkim rodzinom naszych uczniów, którzy tak wspaniale się zorganizowali i okazali wielkie serce. Zbiórka trwa w dalszym ciągu, można codziennie do godziny 16.00 przynosić do liceum artykuły z listy poniżej:

LEKI i środki medyczne: Ibuprofen, Paracetamol i inne leki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe, leki na biegunkę, preparaty witaminowe, antyalergiczne, glukoza, środki opatrunkowe – bandaże, plastry, plastry hydrożelowe na rany, opaski uciskowe, woda utleniona, inne środki opatrunkowe
PRODUKTY żywnościowe:
Żywność w puszkach (mięsne, rybne, owoce, warzywa), płatki zbożowe, cukier, olej, kawa, herbata, kakao, batoniki, inna żywność o długim terminie spożycia, mleko w proszku, w tym dla małych dzieci
INNE:
latarki, śpiwory, koce, baterie,
ARTYKUŁY HIGIENICZNE: mydło, podpaski, żele do mycia, pampersy, chusteczki nawilżane.