Dzień Edukacji Narodowej

Świętowanie Dnia Edukacji Narodowej dostarcza nam zawsze wielu wzruszeń. Już po raz czwarty nasza społeczność zebrała się w auli liceum z tej okazji. W tym roku klasa IIA przygotowała oprawę artstyczną, a ukraińscy uczniowie z oddziału przygotowawczego zachwycili nas recytacjami w języku polskim. Pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie, a wspaniali Rodzice naszych uczniów zadbali o przygotowanie słodkiego poczęstunku dla calej naszej gromady (serdecznie dziękujemy). Prawdziwym zaskoczniem były kwiaty i życzenia od tegorocznych absolwentów – jesteśmy niezmiernie dumni, że wszyscy bez wyjątku kontynuują naukę na studiach wyższych. Życzymy wszystkim Pedagogom i Pracownikom wielu sukcesów i dziękujemy za ich trud. A Uczniom, aby czerpali radość ze zdobywania wiedzy.