Warto znać kulturę krajów anglojęzycznych

W naszej szkole z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego obchodzono dziś Halloween. Na przerwach można było skosztować przepysznych i pomysłowych wypieków. Naszą szkołę nawiedziły stwory i upiory rodem z najstraszniejszych horrorów. Duchy, zjawy i złoczyńców można było podziwiać na halloweenowym pokazie mody, a bezstronne jury wybierało te najciekawsze.
Było strasznie i wesoło, a wyobraźnia i kreatywność naszych modelek i modeli nie znała granic. Zresztą, sami się przekonajcie. Zapraszamy wszystkich do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia. Czy wiecie co zainspirowało naszych uczniów? Czekamy na odpowiedzi w komentarzach 🙂
Ta krótka lekcja kultury krajów angielskiego obszaru językowego nauczyła nas bycia otwartym i tolerancyjnym na inne święta i kultury, nie zapominając jednak o tym, że w Polsce 1 listopada obchodzimy Święto Wszystkich Świętych i wspominamy zmarłych.