Studniówka 2023

Czas płynie bardzo szybko i już za niespełna sto dni uczniowie klasy IV O będą absolwentami naszej szkoły. Studniówka to wyjątkowy i niezwykły bal, który na długo pozostanie w naszej pamięci. Licealiści 14 stycznia 2023 r. w pięknych sukniach i garniturach wyglądali wspaniale, dostojnie i uroczyście.  Tegoroczni maturzyści z Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego w Głuchołazach na długo zapamiętają ten wyjątkowy bal w styczniową noc. Na studniówce w Hotelu Aspen w Podlesiu towarzyszyli im rodzice, nauczyciele i goście. Po tradycyjnym polonezie nastąpiły przemówienia. Przewodniczący klasy Marcel Danieluk podziękował za lata nauki i chwile w szkolnych murach, a ciepłym słowem podzieliły się Pani Dyrektor Iwona Jakóbczak, przewodnicząca Rady Rodziców Pani Katarzyna Krzętowska – Zapała oraz wychowawczyni Pani Katarzyna Powirska. Imprezę prowadzili DJe z Duetu Niebanalnego, a zabawa trwała do białego rana.