NLO świętuje czwarte urodziny!

Cztery lata temu, 23 maja 2019 r. Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Głuchołazach zostało wpisane do ewidencji szkół i placówek oświatowych Powiatu Nyskiego.
Świętujemy dziś zatem nasze czwarte urodzinki!!! Tyle wydarzyło się przez ten czas!!! I chociaż wszystko trzeba było budować od podstaw, trudności po drodze napotykaliśmy bez liku, dziś jesteśmy dumni z naszych osiągnięć.
W centrum naszej społeczności, którą tworzą Uczniowie, Nauczyciele i Rodzice stoisz oczywiście Ty, Młody Człowieku i Twoja przyszłość. Jesteśmy kameralną szkołą, a to pozwala nam dobrze Cię poznać: odkryć Twoje talenty, rozwijać je i pomóc Ci odnaleźć własną drogę. Ogólniak to szkoła w której uczeń czuje się dobrze, i ze swoimi rówieśnikami, i z nauczycielami, i z sobą samym. Bo wie, że jest akceptowany takim, jakim jest. Ciągle pracujemy nad jakością pracy w naszej szkole i chociaż edukacja zmienia się na naszych oczach w zawrotnym tempie, my dotrzymujemy temu procesowi kroku.
Zapraszamy do odwiedzania gościnnych murów Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego w Głuchołazach, a ósmoklasistów do dołączenia do naszej społeczności 😊.
Ogólniaku kochany z okazji czwartych urodzin – wszystkiego najlepszego ❤️❤️❤️❤️❤️