Pożegnanie absolwentów NLO

Cztery lata minęły, jakby to było oka mgnienie. Wydaje się, że niedawno składali ślubowanie pierwszoklasisty, a już odebrali świadectwa ukończenia liceum… Klasa IV, tegoroczni absolwenci Ogólniaka, w piątek oficjalnie zakończyli naukę. Uroczystość była bardzo wzruszająca, łzy się lały, głosy drżały, uściskom, przemowom i podziękowaniom nie było końca. Wychowawca klasy, Pani Kasia Powirska przygotowała dla swoich wychowanków piekny występ wokalny. O artystyczną oprawę (pod czujnym okiem P. Kornelii) zadbała klasa IIa – trzeba przyznać, że stanęli na wysokości zadania. Był sprawdzian wiedzy (mały test przed maturą – turniej „Milionerzy”), prezentacja szkolnych fotowspomnień, nagrania z wypowiedziami uczniów i nauczycieli na temat najważniejszych czy najweselszych chwil w szkole. Punktem kulminacyjnym była koronacja absolwentów – każdy zdobył tytuł miss lub mistera w najbardziej pasującej do niego kategorii. Każdy dostał sadzonkę niezapominajki, chyba nie trzeba tłumaczyć tego symbolu. Na zakończenie pośpiewaliśmy sobie, coraz lepiej nam wspólne trele wychodzą 🙂 i… przygotowaliśmy aulę do czwartkowego egzaminu maturalnego z języka polskiego. Odpocznijcie kochani, nabierzcie sił przed egzaminami.
I pamiętajcie – Ogólniak, to szkoła, którą wspólnie od podstaw budowaliśmy. To Wasza szkoła, Wasze miejsce. Zawsze będzie na Was czekać…