Wybory do SU za nami!

Przedstawiamy skład naszego nowego Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2023/2024.

Przedstawiamy skład naszego nowego Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2023/2024 ❤:
– Jennifer Domagalska (II A), przewodnicząca
– Patryk Rypiński (III A), zastępca
– Aleksandra Łukaszewska (II A)
– Oliwia Nietrzeba (III A)
sekcja dekoracyjna:
– Julia Milc (III A)
– Alicja Żółtowska (III A)
Ogłoszenie o wyborach oraz kampania wyborcza rozpoczęły się już na początku września. W pierwszym etapie wszyscy chętni kandydaci przygotowywali plakaty wyborcze z krótkim opisem oraz pomysłami do realizacji w szkole. Następnie zorganizowaliśmy również wiec wyborczy, gdzie wszyscy kandydaci prezentowali się przed całą szkołą. Dziękujemy wszystkim za współpracę, wsparcie i życzliwość w trakcie kampanii wyborczej.
W dniu 27 września 2023 r. w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Głosy oddawano pod nadzorem Komisji Wyborczej. Wybory były powszechne – każdy uczeń mógł wziąć w nich udział, równe – głos każdej osoby liczył się tak samo, bezpośrednie oraz tajne – żaden z uczniów nie musiał ujawniać swoich wyborów. Było to nasze szkolne święto demokracji.